Tipy na výlety

In-line bruslení v Třeboni a na Třeboňsku

In-line bruslení v Třeboni a na Třeboňsku

Pokud máte rádi aktivní dovolenou, vezměte si sebou k nám na dovolenou na Třeboňsko kolečkové brusle. Najdete zde několik stezek, na kterých se můžete projet na bruslích. Trasy sice nejsou oficiálně bruslařské, ale jejich terén jen mírný a provoz je minimální.

více
Jindřichův Hradec - památky, cyklostezky

Jindřichův Hradec - památky, cyklostezky

Jindřichův Hradec najdete 36 km na východ od našeho ubytování, 28 km od Třeboně. Dříve to bývalo okresní město, dnes patří mezi největší města jižních Čech. Najdete zde spoustu zajímavostí, památek i atrakcí. Město bylo založeno na konci 12. století, bylo ve vlastnictví šlechtických rodů - Vítkovců, pánů z Hradce a rod Černínů.

více
Bazény a aquaparky

Bazény a aquaparky

Bazény a aquaparky jsou ideálním místem k navštívení při špatném počasí. V letních měsících Vás můžou osvěžit a můžete zde strávit i celý den. V blízkosti našeho ubytování jich můžete navštívit několik.

více

Jelení obory

Kolem obory můžete projíždět na kole při svém výletu, obora se nachází jen 17 km. Další jelení obora se nachází 30 km od ubytování na Statku.

více

Jaderná elektrárna Temelín - exkurze, návštěvy

Zajeďte si pro prémiovou turistickou kartu KČT, projděte si zajímavé expozice v zámečku Vysoký Hrádek. Temelín se nachází 32 km od ubytování Třeboň na Statku. Vyrazit sem můžete na kole nebo autem.

více

Hrad Landštejn, lanové outdoorové centrum

Historie hradu je dodnes plná nejasností a prázdných míst, zejména z doby, kdy hrad vznikl, výlet na Landštejn se můžete stát celodením výletem z našeho penzionu.

více

Kontakty

ubytování Třeboň

 

 

 

telefon: 777 057 771
 

 

 

 

KDE NÁS NAJDETE

 

Lhota u Dynína č. 23, Jižní Čechy

 

 

 


Spolupracujeme: Dovolená v ČR

Zavřít

NEBOJTE SE REZERVACE,
nenechte si ujít nejlepší termíny dovolené,
O VAŠE PENÍZE NEPŘIJDETE!

Vážení hosté,
v případě trvání vládních nařízení o uzavření penzionů, Vám platbu za rezervaci ubytování vrátíme zpět.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím